Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

W listopadzie mój ranking kredytów gotówkowych koncentruje się głównie na sprawdzonych i pewnych usługach oferowanych przez banki.

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

W BGŻ BNP Paribas czeka na nas bardzo wysoka kwota zaciągniętej pożyczki. Bank akceptuje różne formy zatrudnienia i gwarantuje niezmienność raty. Po wykupieniu ubezpieczenia bardziej korzystne oprocentowanie.

2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Zaletą oferty Alior Banku jest wysoka kwota maksymalnego kredytu i długi okres pożyczki. Mamy możliwość zaciągnięcia pożyczki na podstawie wielu różnych form zatrudnienia. Możemy liczyć na szybkie decyzje i nie musimy otwierać osobistego konta bankowego do zaciągnięcia kredytu.

3. Eurobank – Kredyt gotówkowy

Długoterminowa pożyczka w Eurobanku daje nam możliwość połączenia dochodów z bliską osobą przy udzielaniu pożyczki. Jako stali klienci mamy możliwość złożenia wniosku online. Minusem jest konieczność założenia konta i dość niska wartość kwoty maksymalnej pożyczki. Dobre rozwiązanie dla osób o stałym dochodzie, także z powodu bardzo niskich stóp procentowych.

4. PKO BP – Mini Ratka

W PKO BP czeka na nas szybka decyzja kredytowa. Dzięki konsolidacji zadłużenia, do 10% kredytu możemy wydać na osobiste wydatki. Kolejną zaletą jest duża liczba oddziałów, w których możemy ubiegać się o pożyczkę. Niestety musimy zapłacić wysoką prowizję.

5. InBank – Kredyt gotówkowy

Otrzymujemy minimum formalności z wysoką maksymalną kwotą kredytu. Szybka decyzja i możliwość samodzielnego wyboru terminu spłaty. Głównymi wadami oferty są wysokie prowizje i stopy procentowe.

Redakcja

Dodaj komentarz