Najlepsze propozycje kredytów gotówkowych – luty 2019

Wybór odpowiedniego kredytu gotówkowego może okazać się bardzo trudny. Wbrew pozorom nie jest to proste aby zdecydować, któremu bankowi powinniśmy zaufać w tym temacie. Coraz więcej osób ma z tym ogromny kłopot. Poniżej został stworzony ranking najlepszych kredytów gotówkowych, obowiązujących w drugim miesiącu 2019 roku.

W wyżej wymienionym rankingu pod uwagę wziąłem trzy najlepsze banki, które są najchętniej wybierane przez klientów w miesiącu lutym w 2019 roku. Zdecydowanie kryteria, na które zwróciłem uwagę to między innymi wysokość RRSO, jak również wysokość oprocentowania. Jest to bardzo istotne dla wielu klientów, którzy decydują się na wzięcie kredytu gotówkowego w danym banku.

Nasz ranking przedstawia się następująco: pod względem wysokości wspomnianych kryteriów, bezwzględnym zwycięzcą jest Alior Bank. To właśnie w tej placówce coraz więcej osób decyduje się na wzięcie kredytu gotówkowego. Nie bez powodu, ponieważ RRSO w tej placówce w miesiącu lutym, w przypadku wyboru kredytu gotówkowego – pożyczka zimowa 0 stopni wynosi 7,12%. Zdecydowanie jest to najkorzystniejsza oferta. Z kolei porównanie kredytów w kategorii wysokości oprocentowania także jest bardzo interesujące. Choć propozycja Alior Banku wydaje się najbardziej korzystna, oprocentowanie w tym przypadku wynosi 6,90%. Jest to prawie 1% więcej niż u konkurencji, czyli w banku Citi Handlowy, który jest na drugiej liście naszego rankingu.

Redakcja

Dodaj komentarz