Porównanie kredytów

Ranking kredytów gotówkowych luty 2018

W tym miesiącu chciałbym przedstawić ranking kredytów gotówkowych w lutym 2018. Przeanalizowałem oferty dla kredytu o wysokości 15 000 zł i okresie kredytowana 18 miesięcy. W zestawieniu uwzględniłem rosnącą wartość RRSO.

1. Ranking otwiera BGŻ BNP Paribas. Wysokość RRSO to 7,67%. Miesięczna rata wynosi 883,07 zł. Oprocentowanie równe jest 5,49%, a prowizja 1,50%. Bank gwarantuje stałą ratę zadłużenia (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych- styczeń 2018

Wiele banków, jak i instytucji finansowych oferuje kredyty gotówkowe, jednak ich warunki zdecydowanie się różnią.
Moim zdaniem warto zdecydować się na banki, gdyż ich warunki są zdecydowanie korzystniejsze, jednak wymagania, które trzeba spełnić są większe. Klienci najczęściej wybierają kredyty z najniższym oprocentowaniem. Dziś właśnie im poświęcę mój ranking kredytów gotówkowych.

Jeżeli chcemy (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2017

Najlepszą metodą na znalezienie najlepszego, szytego na miarę własnych potrzeb i możliwości kredytu jest lektura rankingu kredytów gotówkowych zamieszczonego poniżej. Pomoże on w wyborze najkorzystniejszej oferty spośród wielu oferowanych obecnie przez banki komercyjne w Polsce.

Ranking kredytów gotówkowych grudzień 2017:

1. Alior Bank – Pożyczka z gwarancją
Najwyższe noty otrzymała propozycja (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

W listopadzie mój ranking kredytów gotówkowych koncentruje się głównie na sprawdzonych i pewnych usługach oferowanych przez banki.

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

W BGŻ BNP Paribas czeka na nas bardzo wysoka kwota zaciągniętej pożyczki. Bank akceptuje różne formy zatrudnienia i gwarantuje niezmienność raty. Po wykupieniu ubezpieczenia bardziej korzystne oprocentowanie.

2. Alior Bank (więcej…)