Oferty kredytów

Czy każdy może liczyć na otrzymanie kredytu gotówkowego w banku?

Kredyt gotówkowy to popularna forma finansowania różnego rodzaju wydatków, takich jak zakup sprzętu RTV, AGD, samochodu czy pokrycie kosztów podróży. Jednakże, czy każdy może liczyć na otrzymanie takiego kredytu w banku? Poniżej przedstawiamy odpowiedź na to pytanie.

Kredyt gotówkowy – czym jest i jak działa?

Kredyt gotówkowy to rodzaj finansowania udzielanego przez bank na określony cel. Kwota (więcej…)

Prosta pożyczka gotówkowa.

Jeśli nieraz zastanawiałeś się, jak pożyczyć prosto i tanio, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Bez zabezpieczeń i poręczycieli, tania i łatwo dostępna – taka jest właśnie oferta od T-Mobile Usługi Bankowe Pożyczka gotówkowa.
Z T-Mobile pożyczysz nawet do 150 000 zł. Pożyczkę spłacisz w ciągu 10 lat, a opłata nominalna dla kwoty 12 415 zł wynosi 11,5 %. Taniej na rynku nie znajdziesz! (RRSO na 10.10.2014 (więcej…)

EuroBank Kredyt dla każdego

EuroBank Kredyt dla każdego to przejrzysta oferta, z którą klienci w szczegółach mogą zapoznać się na stronie internetowej banku, znajdują się tam wszystkie parametry oraz opłaty, jakie musi ponieść klient zaciągając kredyt. Całkowity koszt kredytu jest sumą odsetek zapłaconych w czasie spłaty kredytu oraz prowizją banku, za przygotowanie oferty i udzielanie kredytu. Dla kwoty, 15000, co można obliczyć (więcej…)

Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa

Oferta Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa to propozycja dla osób szukających szybkich pożyczek bez dodatkowych formalności i konieczności podawania bankowi konkretnego celu. W ramach tej oferty wypłata pieniędzy następuje nawet w jeden dzień. Pożyczka gotówkowa w banku Citi Handlowy może wynosić maksymalnie do 120 tys. zł. Okres kredytowania natomiast może trwać nawet 7 lat. W zakresie tej oferty znajduje (więcej…)