Ranking kredytów gotówkowych- styczeń 2018

Wiele banków, jak i instytucji finansowych oferuje kredyty gotówkowe, jednak ich warunki zdecydowanie się różnią.
Moim zdaniem warto zdecydować się na banki, gdyż ich warunki są zdecydowanie korzystniejsze, jednak wymagania, które trzeba spełnić są większe. Klienci najczęściej wybierają kredyty z najniższym oprocentowaniem. Dziś właśnie im poświęcę mój ranking kredytów gotówkowych.

Jeżeli chcemy wziąć kredyt np. na remont mieszkania i potrzebujemy wyższej kwoty np. 150000 zł na okres 120 rat, warto wybrać kredyt gotówkowy oferowany przez bank BGŻ PNB Paribas, gdzie miesięczna rata wynosi 1666,87 zł. Zaletą jest również prowizja 0%.
Innym kredytem, który jest również wart uwagi to propozycja Deutsche Banku i jego kredyt gotówkowy. Koszt raty to 1915,97 zł. Oprocentowanie jest niskie 6,90%, natomiast wadą jest prowizja 10,50%. Credit Agricole udziela kredytów gotówkowych na 6,50%, przy prowizji 12,50%, gdzie rata wynosi 1916,12 zł.

Niewiele wyższą ratę można otrzymać biorąc kredyt w Citi Handlowym, rata wynosi 1940,94 zł . Oprocentowanie wynosi 7,40%, za to niska jest prowizja i wynosi 9,49%. Na uwagę zasługuje jeszcze kredyt gotówkowy z ING Banku Śląskiego za minimum formalności i stosunkowo konkurencyjną ratę wynoszącą 1999,21 zł.

Przy wysokich kwotach pożyczek każdy bank wymaga zaświadczeń, zarówno o zatrudnieniu, jak i zarobkach oraz czystej historii kredytowej. Nie ma możliwości otrzymania kredytu w sytuacji, gdy potencjalny klient jest dłużnikiem np. w BIK-u czy BIG-u, bądź toczy się wobec niego postępowanie komornicze.

Redakcja

Dodaj komentarz